TR EN AR
Bölgenin en büyük ve modern yem üretim tesisini kazandırmanın, üreticinin ve sektörün hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Halis Yem markası ile pazarda tüketicinin hizmetine sunulan ürünlerimiz, uzman, teknik saha çalışanının desteği ile yetiştirici ve üreticiyi daha verimli sonuçlara ulaştırmaktadır. Üretimden tüketime kadar oluşan tüm süreçler müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlenmiş ve günün ihtiyaçlarına göre geliştirilmektedir.

Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesinde devreye giren tesisin yapımı 12 aylık sürede tamamlanmıştır. Saatte 30 ton üretim kapasitesine sahip üretim tesisi, günümüz ileri teknolojisi makine ve otomasyon sistemleri ile üretim yapmaktadır. Üretim tesisi tamamen çelik konstrüksiyondan yapılmıştır.

Üretim tesisi, büyükbaş, küçükbaş, kanatlı yemlerinin yanı sıra işletmeye özel yem üretimi yapabilecek teknoloji ve kapasiteye sahiptir. Toz, pelet ve granül formlarda yem üretimi yapan tesis, hammadde kabulünden ürün paketlemeye kadar % 100 otomasyon ile sektöre hizmet vermektedir.

38 adet dikey hammadde dozaj ve 32 adet dikey mamul silosuna sahip olan tesisimizde, 2000 metrekare yatay hammadde depolama ambarları da mevcuttur. Çok fazla mamul ve hammadde silo yatırımın amacı, ekonomik üretim yapmak için daha fazla hammadde kullanımına olanak sağlamak ve müstahsil ihtiyacı olan her türlü yeme anında cevap vermek için daha fazla mamul stoklama kapasitesine sahip olmaktır.